تشک رویال و تمام آنچه باید بدانید

[cz_image tilt=”on” image=”11578″ id=”cz_52783″ sk_css=”border-radius:5px;background-color:#099aad;”][/cz_image]
[cz_title bline=”cz_line_after_title” id=”cz_82752″ sk_lines=”background-color:#cccccc;width:50px;height:6px;top:5px;border-radius:5px;”]

تشک رویال

[/cz_title][cz_gap height=”45px” id=”cz_87451″]

تشک رویال ، یک نام تجاری است که متاسفانه امروزه بسیاری از تولید کنندگان کالای خواب (مجاز و غیرمجاز) از این نام جهت کسب سود بیشتر خود استفاده کرده اند و دلیل استفاده از این نام شناخته بودن آن برای افرادی است که به دنبال یک محصول با کیفیت هستند. اما چرا در خرید محصول با نام تجاری تشک رویال باید دقت کافی داشته باشید؟ در این مطلب قصد داریم تمام آنچه یک کالا با نام تجاری تشک رویال وجود دارد را برای شما عزیزان شرح دهیم تا شما زمانی که در بازار جهت خرید تشک هستید دچار سردرگمی نشوید و آگاهانه و هوشمند بتوانید تشک رویال با کیفیت و اصیل را انتخاب نمایید.
[cz_gap height=”10px” id=”cz_33487″][cz_button title=”در ادامه مطلب با ما همراه باشید” icon_position=”after” text_effect=”cz_btn_show_hidden_icon” effect=”cz_btn_fx_7″ link=”url:%23|||” icon=”fas fa-long-arrow-alt-down” id=”cz_60102″ sk_button=”border-radius:5px;padding:7px 20px 7px 20px;border-bottom-width:0px;border-right-width:0px;border-top-width:0px;font-weight:300;color:#ffffff;background-color:#099aad;font-size:13px;” sk_icon=”color:rgba(255,255,255,0.51);”]
[cz_gap height=”100px”]

یکی از دغدغه های مهم خریداران که رابطه مستقیمی با سلامتی آنها دارد این است که چطور می توانیم تشک رویال اصلی و با کیفیت ، به اصطلاح بازار (محصول شرکتی) را خریداری کنیم ؟

نکته اول : اولین کاری که لازم است انجام دهید ، به یکی از نمایندگی ها و شعب مورد تایید تشک رویال مراجعه کنید . خوشبختانه تشک رویال ، دارای شعب و نمایندگی های متعددی در سراسر کشور می باشد. اما نشانی آنها را چطور بدست بیاورید؟

شما می توانید بر روی لینک این لینک کلیک کنید تا صفحه شعب و نمایندگی های مجاز تشک رویال را مشاهده نمایید

همچنین راه تشخیص دیگری که به شما اطمینان می دهد به یکی از نمایندگی های مجاز تشک رویال مراجعه نموده اید ، ارسال کلمه تشک رویال به سامانه 10008590 می باشد.

کلمه تشک رویال را به سامانه 10008590 ارسال نمایید ، این سامانه فهرستی از نمایندگی های مجاز تشک رویال به همراه نشانی آنها برایتان ارسال میکند.

و اما راه دیگر این است که از سیستم فروشگاه آنلاین تشک رویال استفاده نمایید. خوب است بدانید ، شما می توانید در فروشگاه آنلاین تشک رویال محصول مناسب خود را انتخاب نمایید و بدون اینکه مبلغی پرداخت کنید سفارش خود را در سیستم فروشگاه آنلاین تشک رویال ثبت نمایید. با این کار شرکت متوجه درخواست شما می شود و یکی از کارشناسان تشک رویال با شما تماس میگیرد تا علاوه بر ارائه مشاوره رایگان بتواند تایید سفارش شما را ثبت کند. حتی در این مرحله هم نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد و شما می توانید به انتخاب خودتان ، مبلغ محصول مورد نظرتان را درب منزل پرداخت نمایید. محصول شما پس از ثبت نهایی به صورت رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد و تنها شما پس از رویت محصول و تایید آن می توانید هزینه آن را پرداخت نمایید.

نکته دوم: محصولات تشک رویال اصلی دارای بارکد و هولوگرام هستند ، بنابراین از فروشنده بخواهید تا بارکد و هولوگرام محصول را در اختیار شما قرار دهد.

نکته سوم: تمام محصولات تشک رویال اصلی دارای کاورهایی در رنگ های مختلف می باشند. بنابراین به سادگی می توانید از روی ظاهر تشک متوجه کاور زیپ دار آن شوید.

گارانتی تشک رویال:

خوب است بدانید ، دلالان و سودجویانی که در حال تولید محصول بی کیفیت تحت نام تشک رویال نموده اند ، نمیتوانند گارانتی معتبری را به شما ارائه دهند.

نکته مهم این است که تمام گارانتی های تشک رویال اصلی ، گارانتی تعویض می باشد، (نه تعمیر) به این معنا که اگر تشک شما دچار مشکلی شد، شرکت تشک رویال آن را برای شما بطور کامل تعویض می نماید ، یعنی اینکه محصول معیوب را از شما دریافت و یک محصول جدید به شما تحویل خواهد داد. و این مهم حتی اگر یک روز از تاریخ گارانتی شما باقیمانده باشد انجام خواهد شد.

ویژگی ظاهری گارانتی تشک رویال:

گارانتی های تشک رویال بطور کامل بر روی تشک دوخته می شود. درحالی که تولیدات نامعتبر این برگه را روی محصول اطو کرده اند.

همچنین گارانتی های تشک رویال اصلی دارای برچسب هولوگرام میباشد، بنابراین در هنگام خرید به هولوگرام روی برگ گارانتی دقت نمایید.

 

پارچه های تشک رویال اصلی:

پارچه تشک رویال

پارچه هایی که در تولید تشک رویال اصلی و شرکتی استفاده می شود، از نوع اکوتکس حوله ضد حساسیت است. در حالی که در انواع کیفیت پایین آن از پارچه ژاکارد و یا از الیاف پلاستیکی استفاده می شود که به مرور زمان حساسیت هایی را به همراه خواهد داشت.

در تشخیص نوع پارچه لازم است که فروشنده مورد نظر هر دو نوع را برای شما نمایش دهد تا یکی با لمس فیزیکی آن متوجه جنس هر دو شوید. این مسئله شفافیت بیان کارشناس فروش را به شما اثبات خواهد نمود.

در تمام شعب مجاز تشک رویال ، توضیحات شفاف و صادقانه نوع محصولات برای خریداران در دستور کار قرار گرفته است.

نکته: در پارچه های تشک رویال اصلی ، لوگوی تشک رویال بر روی پارچه بافته شده است و در تار و پود آن قرار دارد، در حالی که در انواع غیر مجاز آن ، لوگو بصورت چاپی روی پارچه های الصاق شده است. مطابق این تصویر مشاهده می فرمایید که لوگوی شرکت رویال بر تار و پود پارچه بافته شده است.

 

 

در ادامه این مطلب از شما دعوت می کنیم کلیپ های زیر را مشاهده نمایید که در آن سعی شده است تا ویژگی های ظاهری و غیر ظاهری تشک رویال اصلی در یک دقیقه توضیح داده شود.

خدمات تشک رویال:

تشک رویال دارای کارخانه مجهز ، نمایندگی ها و شعب متعدد در سراسر کشور می باشد. بنابراین دارای خدمات پس از فروش نیز می باشد که می توانید خدمات تشک رویال را در صفحه اختصاصی آن در وبسایت مشاهده نمایید.

  • سرویس رایگان
  • عضویت در باشگاه مشتریان
  • درصد تخفیف در خریدهای بعدی
  • بالشت رایگان – انتخابی
  • گارانتی تعویض کالا

از جمله خدماتی است که می توانید از شرکت رویال با تولیدات اصلی آن دریافت نمایید.

 

این مطلب ادامه دارد…