counter create hit

کرونا ویروسی است که شیوع آن از کشور چین شهر ووهان شروع شد و به کشورهای دیگر نیز سرایت پیدا کرد، کشور عزیزمان ایران از جمله مناطقی بود که ویروس کرونا خیلی دیرتر توانست در آن نفوذ پیدا کند.

متاسفانه در روز چهارشنبه 30 بهمن ماه 1398 با تایید رسمی نماینده وزارت بهداشت ، دو فرد مبتلا به ویروس کرونا در شهر مقدس قم شناسایی شدند و این لحظه ای بود که همگان متوجه خطر این ویروس شدند.

اما مسئله مهم این است که چگونه باید در مقابله ویروس کرونا از خود و خانواده هایمان مراقبت کنیم.

مهمترین راه جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ، پرهیز از دست دادن و شستن مداوم دست ها می باشد ، چرا که اصلی ترین راه نفوذ ویروس کرونا از طریق تماس مستقیم دست ها و یا قطرات آب دهان فرد مبتلا می باشد.

باید توجه کنید که ویروس کرونا تا 9 ساعت می تواند روی سطوح ، مخصوصا فلزی باقی بماند ؛ بنابراین لازم است تا از پاکیزگی محیط پیرامون خود اطمینان داشته باشید.

محل استراحت شما نیز بسیار اهمیت دارد چرا که معمولا 8 ساعت در این محیط به سر می برید؛ بنابراین از بهداشت محیط خواب خود اطمینان حاصل نمایید.

تشک پاکیزه بسیار مهم است، پس اگر از بهداشت کامل تشک خود اطمینان نداریم همین حالا وقت آن رسیده تا تشک و بالشت خود را تعویض نمایید.

به شما اطمینان میدهیم که محصولات کالای خواب تشک رویال در محیط کاملا بهداشتی تولید می شود و پارچه آنتی باکتریال تشک رویال مانع از نفوذ هر نوع ویروسی خواهد شد.

این یک پیشنهاد فوق العاده برای شما عزیزان است

می توانید در این شرایط رو به بحرانی شیوع ویروس کرونا محصولات تشک رویال را با 50 درصد تخفیف تهیه نمایید تا از بهداشت محل خواب خود اطمینان کامل داشته باشید.

و اما راه های جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا

در این مطلب چند نمونه اینفوگرافیک از راه های جلوگیری از ویروس کرونا را برای شما عزیزان تهیه نموده ایم، به امید آنکه با رعایت بهداشت فردی و عمومی از این شرایط ناخوشایند با سلامتی کامل عبور نماییم.

 

راه‌های پیشگیری از کرونا چیست؟

 

راه‌های پیشگیری از کرونا چیست؟

 

راه‌های پیشگیری از کرونا چیست؟

 

راه‌های پیشگیری از کرونا چیست؟

آموزش هااخبار

تشکتشک رویالقمکروناویروسویروس کرونا

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *