گروه تشک رویال فرارسیدن سال نو ، تازه شدن شکوه زمین و زمان و رخت بستن تاریکی را خدمت همه شما عزیزان تبریک و شادباش عرض می نماید.

و باز هوای شاداب به عشرتگاه باغ و لاله زارها راه می‌گشاید و گل‌های سرخ و زرد و نیلوفری را که در سبزه زار‌ها می‌رویند نوازش می‌‌دهد و آنگاه پربار چمن را به نظاره می‌نشیند و همین که در مرغزاران حریر پوش به میزبانی مردان پاکدل دشت می‌شتابد آواز نی را می‌شنود و وظیفه دار این پیام می‌گردد.

 

با استعانت از پروردگار متعال ، فرارسیدن سال 1399 را خدمت تمام هموطنان عزیزمان تبریک عرض می نماییم.

 

با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامگذاری سال 1399 ، به سال ” جهش تولید ” مجموعه بزرگ تشک رویال در راستای این هدف ارزشمند قدم برداشته است و همچون گذشته ، با توانی افزون در تلاش است تا بتواند این شعار را محقق سازد.

به همین سبب به اطلاع شما عزیزان می رسانیم ، تمامی شعب تشک رویال از ابتدای سال 1399 بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

همچنین خبرهای خوش دیگری از واحد تحقیق و توسعه تشک رویال در راه می باشد که نوید افزایش کمی و کیفی محصولات تشک رویال را با خود به همراه خواهد داشت.

امید است در سال جدید با شکست تمام آنچه مردم عزیزمان را آزرده خاطر کرده است ، نظیر کرونا ویروس، بتوانیم اتفاقات خوشی را در کنار یکدیگر رقم بزنیم.

سالی سرشار از امید و بهروزی را برای تمام هموطنان عزیزمان آرزومندیم.

اخبار

تشکتشک رویالتولیدجهش تولیدرویالسال جدیدسال جهش تولیدسال نونوروز

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *