جلسه هفتگی شرکت رویال در روز دوشنبه 27 آبان ماه با موضوع کارمند نمونه مهرماه و معارفه دو سمت جدید در شرکت برگزار شد.

 

در روز دوشنبه 27 آبان ماه 1398 جلسه کارمند نمونه شرکت رویال با حضور مدیرکل شرکت رویال جناب آقای مهندس مصطفی روزگار برگزار شد.

شروع این جلسه با بیان نکات بسیار مثبتی در خصوص کار گروهی برگزار شد. نکته بسیار ارزشمند در مورد چگونگی موفقیت در کار گروهی توسط مدیرکل محترم مجموعه بیان شد که بسیار مورد استقبال حاضرین در جلسه قرار گرفت.

 

در ادامه جلسه موضوع شیرین کارمند نمونه در مهرماه بود که در دو بخش کارمند نمونه بخش اداری و کارمند نمونه بخش فروش برگزار شد.

 

کارمند نمونه بخش فروش در مهرماه 1398 شرکت رویال

با احتساب بیشترین امتیاز کارمند نمونه بخش فروش در مهرماه 1398 جناب آقای حسین شاهمحمدی انتخاب شدند که از طرف تمام پرسنل شرکت رویال به ایشان تبریک عرض می نماییم

 

کارمند نمونه بخش اداری مهرماه 1398

کارمند نمونه بخش اداری در این ماه با احتساب بیشترین امتیاز جناب آقای مجتبی روزگار انتخاب شدند که از طرف تمام پرسنل شرکت رویال به ایشان تبریک عرض می نماییم.

 

در ادامه جلسه این هفته موارد مهمی نیز بیان شد که معارفه دو سمت جدید در شرکت رویال بود.

جناب آقای شیخ علی طی حکمی از سوی مدیرکل مجموعه به عنوان مشاور در شرکت رویال منصوب شدند

 

همچنین در سیستم اداری مجموعه شرکت رویال در جایگاه مدیر داخلی شرکت جناب آقای سید علی چاوشی طی حکمی به سمت مدیر داخلی شرکت رویال منصوب شدند.

 

مجموعه بزرگ رویال یکی از گروه های بسیار پویا در عرصه صنعت و تولید می باشد ، سرعت پیشرفت این مجموعه دلیل بر ارائه برترین محصولات و خدمات حوزه کالای خواب از جمله تشک رویال ، بالشت رویال ، تختخواب ، تاب ریلکسی ، باکس هتلی و غیره می باشد.

 

اخبارکارمند نمونه

تشک رویالشرکت رویالکارمند نمونه

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *