دومین جلسه هفتگی شرکت رویال در مهرماه برگزار شد

موضوعات مهم جلسه این هفته شرکت رویال

گردهمایی پرسنل شرکت رویال با حضور مدیرعامل محترم شرکت رویال جناب آقای مصطفی روزگار و حضور مدیران شرکت و کارشناسان محترم فروش در تاریخ هشتم مهرماه 1398 برگزار شد.

طی این جلسه ابتدا مدیرعامل محترم شرکت رویال به بیان توضیحات و نکاتی در خصوص اهمیت ارتباط موثر با مشتریان پرداختند و متذکر شدند تا کارشناسان فروش هرچه بیشتر نسبت به رعایت حقوق مشتریان اهتمام داشته باشند.

 

خرید تشک

 

سایت شرکت رویال:

 

یکی از موارد مهمی که در این گردهمایی مطرح شد اتفاقات بسیار خوبی بود که مدیران بخش فاوا در شرکت رویال گزارش آن را مطرح نمودند؛

جناب آقای مهندس ابراهیمی در این جلسه به معرفی بخش اطلاعات دیجیتال کارشناسان فروش در سایت شرکت رویال پرداختند ، با این قابلیت تمام مشتریان می توانند از اصالت و اعتبار کارشناس فروش و شعبه ای که جهت خرید در آن تشریف فرما شده اند مطلع شوند. کافی است تا بارکد تهیه شده بر روی کارت پرسنلی کارشناسان فروش شرکت رویال توسط مشتریان عزیز اسکن شود تا در صورت وجود اعتبار به وبسایت شرکت رویال متصل شوند و اطلاعات موجود در صفحه شخصی کارشناس مورد نظر را رویت نمایند. همچنین می توانید اطلاعات پرسنل شرکت رویال را از طریق این صفحه مشاهده نمایید.

در تکمیل صحبت های ایشان جناب آقای چاوشی راه اندازی فروشگاه آنلاین شرکت رویال را یادآور شدند و خبرهای خوشی را برای مشتریان عزیز در خصوص کدهای تخفیف اعلام نمودند.

از این پس مشتریان گرامی شرکت رویال می توانند با حضور در کانال تلگرام شرکت رویال از تخفیف های شگفت انگیز سفارش محصولات به صورت آنلاین بهره مند شوند.

 

 

 

کارمند نمونه

 

طبق رسم هر ماه شرکت رویال ، کارمندان نمونه در ماه های تیر و مرداد 1398 در این جلسه معرفی شدند.

 

کارمندان نمونه بخش فروش:

  • کارمند نمونه بخش فروش در تیرماه 1398 با احتساب بالاترین نمره جناب آقای محمد اسم خانی پور انتخاب شدند که از طرف همه پرسنل به ایشان تبریک عرض می نماییم.

 


کارمند نمونه بخش فروش در تیرماه 1398

 


  • کارمند نمونه بخش اداری در تیرماه 1398 با احتساب بالاترین نمره سرکار خانم غنمی انتخاب شدند که از طرف همه پرسنل به ایشان تبریک عرض می نماییم.

کارمند نمونه بخش اداری در تیرماه 1398

 


کارمندان نمونه بخش فروش:

  • کارمند نمونه بخش فروش در مرداد ماه 1398 با احتساب بالاترین نمره جناب آقای حسین سریزدی انتخاب شدند که از طرف همه پرسنل به ایشان تبریک عرض می نماییم.
جناب آقای حسین سریزدی کارشناس فروش شرکت رویال
کارمند نمونه بخش فروش در تیرماه 1398

 


  • کارمند نمونه بخش اداری در تیرماه 1398 با احتساب بالاترین نمره جناب آقای وحید خاوری انتخاب شدند که از طرف همه پرسنل به ایشان تبریک عرض می نماییم.
جناب آقای مهندس خاوری - مدیر داخلی کارخانه تشک رویال
کارمند نمونه بخش اداری در تیرماه 1398

 


تشکر از فعالیت مفید همکاران

مدیرعامل محترم شرکت رویال در این جلسه علاوه بر سنت هر ماه شرکت ، دو نفر دیگر از پرسنل شرکت رویال را نام بردند و از فعالیت این عزیزان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

  • جناب آقای سید علی چاوشی ، کارشناس IT شرکت رویال به خاطر پیشرفت امور محوله در حوزه فضای مجازی
  • جناب آقای مهندس شفیعی ، کارشناس فروش شرکت رویال به دلیل فعالیت بسیار مفید در روزهای گذشته و برگزاری غرفه نمایشگاه دفاع مقدس

در آخر توجه شما عزیزان را به تصاویر ثبت شده از این گردهمایی صمیمانه جلب می نماییم

اخبار

تشک رویالتشک رویال در قمجلسهخرید تشک رویالرویالفروش تشک رویالکارمند نمونهگردهماییهمایش

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *