محصولات فنرپاکتی به تشک هایی گفته می شود که فنر های آن از یکدیگر جدا هستند و همین موضوع باعث شده تا ارتعاشات یکی از فنرها به فنرهای مجاور آن منتقل نشود. این مهم در تشک های دو نفره بسیار موثرتر است.

تشک فنر پاکتی

تشک های فنر پاکتی همانطور که از نامشان پیداست تشک هایی هستند که درون آن به جای فنر های متصل از فنرهای منفصل از هم استفاده شده است.

هر یک از فنرها داخل یک پاکت قرار میگرد که به همین دلیل به آن فنر پاکتی می گویند.

فنر منفصل ، فنر پاکتی نام هایی است که برای این نوع از محصولات انتخاب شده است.

فنر پاکتی باعث می شود تا ارتعاشات هر نقطه از تشک به نقاط دیگر آن منتقل نشود؛ همین موضوع در تشک های دونفره بسیار محسوس می باشد، چرا که حرکت یک بخش از تشک باعث حرکت کردن بخش های دیگر آن نمی شود و فرد دیگر بر روی تشک ارتعاشات آن را احساس نمیکند و یا بهتر بگوییم اگر در خواب باشد از خواب نمی پرد.

نکته مهم دیگر در خصوص تشک های فنر پاکتی این است که این نوع از تشک ها رفتاری طبی دارند ؛ به این دلیل که فنر پاکتی ها می توانند تمام نقاط بدن شما را مانند مموری فوم به طور کامل پوشش دهند.

قیمت تشک های فنر پاکتی

قیمت این نوع از تشک های پر طرفدار طبیعتا بیشتر از تشک های فنر متصل است ، اما نکته ای که در این مقاله از سایت رسمی تشک رویال به شما عرض می نماییم این است که مجموعه بزرگ تشک رویال به واسطه ی تیم بازاریابی و تحلیل بازار قوی که دارد توانسته است تا مواد اولیه جهت تهیه تشک های فنر پاکتی را با قیمت بسیار مناسب وارد چرخه تولید کارخانه تشک رویال نماید این مهم نه از طریق کاهش کیفیت بلکه از طریق حذف واسطه ها در تامین مواد اولیه صورت پذیرفته است.

بنابراین شما می توانید با مراجعه به یکی از شعب مجاز تشک رویال ، بهترین تشک های فنر پاکتی را با نازلرین قیمت تهیه نمایید ، به جهت اطمینان خاطر شما مشتریان تمام محصولات تشک رویال دارای ضمانت تعویض می باشند.

 

مقالات

تشک رویالتشک طبیتشک فنریخرید تشکرویالفنرپاکتی

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *