فنر منفصل

تشک فنر منفصل چیست؟

فنر منفصل یا فنر پاکتی

تشک های فنر منفصل همانطور که از اسمشان پیداست در بخش فنری خود ، فنرها با یکدیگر اتصال ندارند و این مهم باعث می شود زمانیکه فشار بر روی یک بخش از تشک وارد میشود هیچ قسمت دیگری از آن تحت فشار نباشد و همین موضوع بر روی بدن شما که از تشک فنر منفصل استفاده می کنید بسیار نمود پیدا می کند.

 

چرا تشک فنر منفصل برای ما بهتر است

همانطور که در بخش قبلی بیان شد ، تشک هایی که فنر آنها منفصل یا جدا از هم می باشد این قابلیت را به ما می دهند که فشار بر روی یک نقطه از تشک بر قسمت های دیگر آن تاثیری نداشته باشد و همین ویژگی باعث می شود تا زمانی که روی تشک استراحت می کند لایه های تشک همه بدن شما یعنی انحنای بدن شما را پوشش دهد.

به همین دلیل است که تشک فنر منفصل یا فنر پاکتی برای استراحت شما بسیار مفید است و سلامتی شما را حفظ خواهد نمود.

 

فنر منفصل چگونه است؟

در تشک های فنر منفصل ، هر فنر درون یک پاکت قرار گرفته است و به همین دلیل به آن فنر پاکتی نیز می گویند. سپس این فنرها کنار یکدیگر قرار میگیرند و بوسیله پوششی در کنار یکدیگر جفت می شوند به صورتی که هر فنر جدای از فنرهای اطراف خود است.

فنر پاکتی

 

نصب فنر پاکتی روی تشک

در این نوع از تشک ها ، ابتدا دور فوم را با اسفنج یا فوم مموری می پوشانند سپس در بین آن فنر ها را قرار می دهند و در نهایت لایه های ابر و اسفنج و مموری فوم را روی آن قرار می دهند.

 

خرید تشک فنر پاکتی از شرکت رویال:

شما عزیزان می توانید در صورت تمایل با دفتر مرکزی شرکت رویال به شماره 02532903995 تماس حاصل نمایید و سفارش خود را پس از دریافت مشاوره رایگان ثبت کنید.

 

آموزش ها

تشک رویالخرید تشکخرید تشک به قیمت کارخانهرویالفنرفنر پاکتیفنر منفصل

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *