counter create hit

در این مطلب سعی شده تفاوت انواع مختلف تشک های رویال را بیان نماییم تا بتوانید در تصمیم گیری خرید یک تشک خوب هوشمندانه عمل نمایید در ادامه این مطلب به طور شفاف انواع تشک ها مورد بررسی قرار گرفته شده اند.

تشک رویال مدل طبی و فنری

 

تشک طبی فنری چیست؟

همانطور که می دانید تشک ها به مدل های مختلفی تقسیم می شوند که در دو دسته کلی طبی و فنری تقسیم می شوند. اما تشک طبی فنری چیست؟

گفتیم که در تشک ها دو دسته داریم یک دسته به نام تشک طبی و یک دسته به نام تشک فنری معروف می باشد. حال می خواهیم تفاوت آن را بیان کنیم و نتیجه بگیریم که چرا می گوییم تشک های طبی و فنری رویال.

تشک های طبی عموما دارای مغزی تشک طبی هستند که این مغزی تشک شامل اسفنج و نوعی از فوم ویژه می باشد.

در شرکت رویال برای تولید تشک های طبی بسیار دقت بالایی در نظر گرفته می شود و بعد از تحقیق و بررسی فراوان بر روی مواد مورد استفاده برای تشک های طبی نتیجه این شد که استفاده از فوم ویژه بسیار موثر تر از اسفنج در تشک های طبی می باشد.

همانطور که گفته شد مغزی تشک طبی دارای اسفنج و یا فوم ویژه است و این بدنه اصلی تشک طبی است ، در تشک های رویال بعد از قرارگیری مغزی تشک طبی در دو طرف آن از ابر یا اسفنج ویژه استفاده می شود تا سختی مغزی آن متعادل گردد.

نکته ویژه ای که در تشک های طبی لحاظ می شود توجه به سختی و نرمی آن است ، این سختی و نرمی با استفاده از ابرهای ویژه و اسفنج های مختلف و همچنین الیاف ویژه ایجاد می شود.

 

تشک فنری چیست؟

تشک فنری تشک هایی هستند که همانطور که از اسمشان پیداست دارای فنر هستند، فنر ها در یک چاچوب اسکلت مانند و به هم پیوسته در کنار یکدیگر قرار می گیرند و ، این اسکلت فنری ابتدا با یک لایه از جنس نمد مقاوم پوشش داده می شود و سپس بر روی آن ابرهای ویژه و اسفنج های خاصی قرار می گیرد و بعد از آن نیز با لایه های الیاف ضد حساسیت پوشش داده می شود و در نهایت نیز با پارچه های مختلف پوشیده می شود.

در تولیدات شرکت رویال به این مدل از تشک ها نیز توجه ویژه ای شده است به گونه ای که پارچه پوشش آن از جنس اکوتکس حوله ای است که ضد حساسیت و آنتی باکتریال هستند این پارچه ها دارای فناوری خاصی هستند که باعث عدم ایجاد تعرق می شود.

یکی از نشانه هایی که می توانید تشک های اصلی شرکت رویال را از تشک های فرعی و کارگاهی آن تشخیص دهید نوع پارچه های مورد استفاده در تشک رویال می باشد.

 

تشک طبی فنری

حال که با مفهوم تشک طبی و تشک فنری آشنا شدیم می توانیم به خوبی درک کنیم که منظور از تشک طبی فنری چیست.

تشک طبی فنری محصولی است که در آن از اسکلت فنری استفاده شده است و دو طرف آن از مواد تشکیل دهنده تشک های طبی تشکیل شده است به گونه ای که هم حالت ارتجاعی فنر به خوبی حس شود و هم به دلیل استفاده از مواد تشک طبی ، تمام حالات بدن بر روی آن پوشش داده شود.

 

شما عزیزان می توانید با شرکت رویال تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش کارشناسی نوع تشک بتوانند شما را راهنمایی نمایند تا مدل تشک مناسب خود را انتخاب نمایید. برای تماس با کارشناسان تشک رویال می توانید با شماره 02532903995 تماس حاصل نمایید و یا از طریق فرم تماس  در سایت شرکت اقدام نمایید.

همچنین جهت سهولت در تصمیم گیری شما عزیزان فروشگاه آنلاین تشک رویال نیز فعال می باشد که می توانید از همین سایت مشخصات هر مدل از تشک را مطالعه نمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

تشک رویال

تشکتشک رویالتشک طبیتشک طبی فنریتشک فنریرویال

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشک رویال ارگانیک
بالشت رایگان
محافظ تشک
پوچ
کتاب رمز موفقیت
کتاب رایگان
7 درصد تخفیف
پوچ
شانس خود را امتحان کنید تا برنده شوید!
با چرخاندن گردونه شانس می تونید برنده تشک رویال باشید.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای تشک رویال محفوظ است و عواقب ناشی از عدم استفاده کد تخفیف یا جوایز این بخش به عهده فرد می باشد.