تشک رویال,سوپر رویال

تشک رویال مدل سوپر رویال بهترین تشک شرکت رویال می باشد که در این مطلب با توضیحات فنی درباره این محصول علت بهترین محصول طبی فنری شرکت رویال را بیان نموده ایم

تشک رویال

مدل سوپر رویال

تشک رویال مدل سوپر رویال از خانواده محصولات طبی فنری شرکت رویال می باشد که به دلیل کیفیت بالای خود با نام “فول ارتوپدیک فنری” شناخته می شود.

ضمانتهشت سال گارانتی تعویض
اسکلتمفتول2/2 به همراه فریمM فولادی
پارچهاکوتکس با الیاف 400 گرم
نَمَدترموباند 1200 گرم
اَبر5 سانتی متر - 40 کیلوگرم
قُطر30 سانتی متر

نکات مهم تشک سوپر رویال

تشک سوپر رویال هشتمین محصول شرکت رویال است و دارای هشت سال ضمانت تعویض می باشد

کیفیت بالا

تشک  سوپر رویال بهترین محصول در مدل طبی فنری شرکت رویال می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است، این محصول دارای پارچه اکوتکس 400 گرم و ابر 5سانتی متری 40 کیلویی است که همین مهم قطر این تشک را به 30 سانتی متر افزایش داده است.

این محصول توسط کارشناسان شرکت رویال به افرادی که دارای توان مالی خوب  هستند پیشنهاد می شود چرا که دارای کیفیت خوب و نرمی و سختی مناسبی است و همچنین با خرید این محصول حداقل تا هشت سال نگران محصول خریداری شده نخواهید بود.

 

 

برای مشاهده لیست قیمت محصولات لطفا کلیک نمایید

 

رویال ارگانیک 10 سال ضمانت

در همین مطلب جا دارد تا این نکته را برای شما عزیزان مطرح کنیم

شرکت رویال یک مدل دیگر از تشک های خود را با عنوان رویال ارگانیک ارائه می دهد که همین محصول سوپر رویال است با این تفاوت که یک پدمموری بر روی آن قرار می گیرد بهره گیری از این پدمموری بسیار در آرامش خواب شما موثر خواهد بود و کیفیت آن به قدری بالا می باشد که با اضافه شدن این پد تشک رویال ارگانیک دو سال بیشتر از مدل سوپر ارگانیک دارای ضمانت خواهد بود.

تشک رویالطبی فنری

mattressتشکتشک رویالرویالسوپر رویال

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *