با توجه به افزایش نگرانی ها درباره شیوع بیماری های واگیردار نظیر آنچه که امروز به نام کرونا ویروس در کشورمان شاهد هستیم ، به معرفی پارچه های ضد باکتری خواهیم پرداخت که تشک های رویال با این نوع پارچه های قوی تولید می شوند.

پارچه اکوتکس

پارچه های اکوتکس ، نوعی از پارچه های تولیدی در صنعت نساجی می باشند که با استانداردهای بین المللی و در محیط بهداشتی تولید می شوند. نحوه تولید این پارچه ها با استفاده از الیافی است که اصطلاحا به آنها آنتی باکتریال یا ضد میکروب می گویند. این نوع پارچه ها برای استفاده در محصولات کالای خواب نظیر تشک بسیار مناسب می باشند که به دلیل قیمت بالایی که دارند برخی از تولید کننده های غیر مجاز برای بدست آوردن سود بیشتر از این نوع پارچه ها استفاده نمی کنند.

آنچه که این نوع پارچه ها را از انواع دیگر موجود در بازار متمایز می کند ، مقاومت بالای آن ، ویژگی ضد میکروب بودن و قابلیت ضد تعرق آن است.

مدت زمانی که شما از تشک خود استفاده می نمایید تقریبا 8 ساعت در طول روز می باشد.

طبیعی است که در این زمان بدن شما شروع به تعرق خواهد کرد ، اما آنچه که باعث تعرق بدن شما خواهد شد به چند عامل بستگی دارد که برخی از آن عبارتند از:

1- دمای محیط

2- گردش هوا

3- نرمی و سفتی تشک شما

4- جنس الیاف تشک (پلاستیک ، نخ ، پنبه و غیره)

 

همه این موارد از جمله موضوعاتی هستند که باعث تعرق بدن شما و در نهایت جذب آلودگی های محیطی می شوند.

در استاندارد اکوتکس و در نوع پارچه های تولید شده در این استاندارد ، تمام مواردی که باعث جذب آلودگی می شوند مورد توجه قرار گرفته است و تولید الیاف آن با توجه به عدم جذب باکتری های محیط ایجاد شده است.

 

تشک رویال

تمام محصولات گروه تولیدی صنعتی رویال از پارچه های اکوتکس بهره می گیرند.

همان پارچه هایی که سلامت مصرف کنندگان را تضمین می نماید.

درست است که استفاده از این نوع پارچه ها هزینه ی زیادی را برای تولیدکنندگان به همراه خواهد داشت ، اما در گروه تولیدی صنعتی رویال اولویت اول توجه ویژه به سلامت شما عزیزان می باشد، بنابراین با اطمینان خاطر می توانید محصولات تشک رویال را در مدل ها و اندازه های مختلف تهیه نمایید.

کافی است با دفتر مرکزی تشک رویال تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان کارشناسان تشک رویال بهره مند شوید.

 

آموزش هااخبارتشک رویال

آنتی باکتریاکوتکستشکتشک رویالکروناویروس

Ch110aliمشاهده نوشته ها

مدیر سایت رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *